Šnekutis išvirė didžiausią cepeliną

Pasaulio cepelinų dienos (World Zep Day) proga Šnekučio smuklėse – tikra šventė! Šeimininkė Šnekutienė išvirė daugiau nei trijų su puse kilogramo cepeliną, savo dydžiu primenantį amerikietiško futbolo kamuolį.

Toks didžkukulis labai tinka belaukiant, kol Amerikoje prasidės didžiulis futbolo čempionatas Super Bowl. Kasmet jis rengiamas pirmąjį vasario sekmadienį ir todėl Pasaulio cepelinų diena priderinama prie šitos šventės. Nors Lietuvos laiku čempionatas prasideda tik vėlai vakare, bet pas Šnekutį susirinkusieji visą dieną turi progos pasišnekėti apie gyvenimą, nespoksodami televizoriaus.

Kaip įprasta, daugiausia – keliautojai, bet gausiai ir vietos jaunimas bei miestelėnai sočiai leidžia laiką lietuviškoje aplinkoje pas Šnekutį. Užsieniečius stebina mūsų atvirumas ir linksmumas, ypač, kai ką nors švenčiame. Taigi, lietuviški cepelinai – tikras jaukas turistams, norintiems paragauti šalies skonio!

Šiais metais cepelinų užteko visiems, liko ir kitai dienai – World Zep Day After, kai Amerika jau pasisotino ir čepsėdama žiūri futbolą, Lietuvoje prasideda antras cepelinų dienos raundas – diena po šventės, kai visi valgo pakepintus cepelinus.

O šiaip, žinotina, kad pas Šnekutį cepelinai visada teisingi: gardūs ir sotūs,  su spirgučiais ir grietine. Juos galima valgyti kasdien, užsisakyti išsinešti ir pavaišinti draugus.

Su didžiule pagarba ir dėkingumu Pasaulio Cepelinų dienos sumanytojo Juozo Vaičiūno šviesiam atminimui!

 

Comments

  1. Akys dziaugiosi skaityti!

  2. Kiekviena diena ateinu pas jus ir kiekviena jus mane stebenate Labai idomu buvo skaityti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.